Jak zaplatit a jak se k Vám šaty dostanou?

Dodací lhůty

Šaty a princenovské doplňky, u kterých je uvedeno, že jsou skladem v naprosté většině případů jsem schopná odeslat hned následující den po přijetí objednávky nebo v případě platby převodem na účet ihned po připsání částky. U šatů a doplňků na objednávku Vás budu kontaktovat pro upřesnění termínů zhotovení.Doprava

Každý z Vás, mých zákazníků, má jiné požadavky na způsob doručení a úhradu. Nabízím Vám možnost zvolit si zaslání balíčku klasickou poštou nebo využiti osobního převzetí.přepravcepopis
zásilkovna

Kdýž si šaty přejete vyzvednout osobně a zaplatit v hotovostí, můžete si vybrat z více než 700 výdejních míst Zásilkovny. Tento způsob doručení je nejlevnější a balíček na zvolenou pobočku putuje 2-3 dny. O tom, že je pro Vás zásilka připravena k vyzvednutí vám zvolené výdejní místo pošle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si balíček můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Více o pobočkách Zásilkovny a otevíracích dobách najdete zde: www.zasilkovna.cz/pobocky
Více o vyzvednutí zásilky najdete zde: www.zasilkovna.cz/obcane/vyzvednuti-zasilky

DPD

V případě, že požadujete doručení co nejdříve určitě můžeme doporučit přepravu společnosti DPD

Česká pošta

Pokud preferujete služby České pošty, mám pro Vás v nabídce služby Balik do ruky a Balík na poštu. Po odeslání šatů Vám zašlu číslo Vaší zásilky a na stránkách České pošty http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php zjistíte kde se Vaše zásilka právě nachází.Ceny za přepravu jsou následující:

Osobní odběr na pobočce Zásilkovny - 50 Kč

Přepravní služba DPD - 130 Kč

Pošta (balik do ruky nebo na poštu) - 140 Kč

Dobírka  - 20 KčPlatba

Vaši objednávku můžete uhradit v hotovosti na pobočce Zásilkovny nebo dobírku v případě přepravy Českou poštou. Jako další způsob platby je platba předem na účet. V případě, že si zvolíte platbu bankovním převodem, zaplaťte celkovou částku za šaty i přepravu ve prospěch účtu č. 1477200012/3030, jako VS uveďte prosím číslo objednávky.